Telefon
WhatsApp

Web Personel Takip Programı,Güvenlik Türkiye Bilişim

ÖZEMSA SAĞLIK

Turnike Sistemi Nedir?

Turnike geçiş sistemleri günümüz geçiş kontrol sistemlerinin önemli ekipmanlarından biridir. Herhangi bir binaya veya alana giriş-çıkışları düzenlemek ve sınırlandırmak için kullanılırlar. İç ve dış ortamlar için uygun modelleri mevcuttur. Daha çok tek başına değil de bir kontrol cihazı ile birlikte kullanılmaktadırlar.

Bu kontrol cihazları; parmak İzli Turnikeler Turnike üzerinde Parmak izi okuma cihazları entegre olarak yapılmaktadır. Personel devam kontrol sistemi, geçiş kontrol ya da ziyaretçi programı üzerinden önceden tanımlanmasıyla parmak izinin okutulması sonucu turnike geçişi sağlanır.

Yüz Tanımalı Turnikeler Yüz tanıma cihazı entegreli turnikeler, yüzü programa tanıtılmış ve geçiş izni bulunan kullanıcıların yüzlerini uygun mesafeden okutması suretiyle turniken geçiş sağlanır.

Kartlı Geçiş Turnikeleri Kart okuyucuların turnike üzerine entegre edildiği ve sadece kartın okunması durumunda turnikenin geçişe izin verdiği bir sistemdir. Özellikle firma ya da kuruma gelen ziyaretçi kayıt ve geçiş kontrolü için uygundur.

 

ÖZEMSA SAĞLIK

TEKLİF FORMU